Petr Marek- Gamedesigner
Jsem Petr, student žateckého gymnázia. Tvorba her mě lákala už odmala. Mým životním snem je vlastnit herní vývojářské studio a našimi hrami změnit svět. Právě proto jsme s klukama vytvořili Peord games. V týmu Peord games zastávám úlohu gamedesignéra, druhého programátora a organizátora. Kromě tvorby her jsem zapálený skautský vedoucí.

 

Jakub Šimůnek- Programátor
Jmenuji se Jakub Šimůnek. Ve volném čase se věnuji četbě, programování a procházkám venku. Mezi mé zájmy patří počítače a historie. V Peord games jsem již od začátku jako programátor. Mezi mé nejoblíbenější hry patří Mount & Blade a Minecraft.

 

Martin Uher- Grafik
Jsem student Gymnazia.Mám rád adrenalin,sport a pohyb vůbec.K týmu peord games jsem se pridal,protoze vím,že se tady sešlo pár kreativních a inteligentních lidí,kteri jsou k tomu jeste kámoši.Ve svým volnu se rád věnuju kreslení,a pc grafice.

 

Václav Duchek – Grafik
Jsem mladý 18ti letý kluk, který má rád PC grafiku. Do týmu Peord games jsem se dostal, protože rád kreslím na PC. Zajímá mě programování v C# a PC grafika. Ovládám základy HTML a rád upravuji nejrůznější textury, módy a další věci ve hrách. Také mám rád holky a auta.

 

Tomáš Haňka – Hudebník
Mé jméno je Tomáš, narozen jako Beran. Jsem studentem gymnázia v Žatci. Rád se zajímám o hudbu, zvláště elektronickou, nepohrdnu ale i dobrou rockovkou. K Peord Games jsem se přidal, protože podobnou životní zkušenost ,jakožto jejich zvukař, už nejspíš nikdy nedostanu a protože mě práce s dobrým kolektivem baví. Rád čtu fantasy a sci-fi knížky a vytvářím elektronickou hudbu.